افراد زیادی مشاغل خانگی را به دلیل مزایای فراوانی که دارند انتخاب می کنند. به طور طبیعی، آنها ممکن است با درآمد کم یا با درآمدی برابر با هزینه های خود شروع به کار کنند، اما با گذشت زمان، سود زیادی برای شما به همراه خواهند...

هر فرد با توجه به ویژگی هایش استعدادهایی در زندگی دارد و این استعدادها برای بسیاری کشف نشده و از آن بی اطلاع هستند.چگونه باید استعدادهای خود را شناخت؟

آی‌کیو از آن واژه‌هایی است که زیاد به کارش می‌بریم، از آن واژه‌هایی که معنای اصلی‌شان را کمی هم تغییر داده‌ایم. دقت کرده‌اید به‌جای معنی واقعی‌اش که یعنی ضریب هوشی، گاهی حکم کنایه...

همه ما در دوره‌هایی از زندگی احساس کرده‌ایم که در چرخه یک‌نواخت زندگی گرفتار شده‌ایم. در واقع، اصلا غیرطبیعی نیست اگر گاهی حس کنیم کارها را از روی عادت انجام می‌دهیم، درجا می‌زنیم یا اینکه در...

کلمه فقط یک علامت سمبلیک نوشته شده یا یک صدا نیست – کلمه یک نیر ، یک قدرت است . شما باید بیان کنید و ارتباط کنید و همین طور فکر کنید و بدین صورت حوادث زندگی تان را خلق کنید.

اگر در زندگی شکست می خورید اصلا نگران نباشید شکست مقدمه ای برای پیروز شدن است، در طول تاریخ همیشه بعد از یک شکست بزرگ یک موفقیت بزرگ تر به سراغتان می آید.

هوش بالا از نظر بسیاری در رقم زدن آینده ای درخشان بیشترین تاثیر را دارد، اما مطالعات نشان داده تاثیر شخصیت روی موفقیت افراد بیش از سطح بهره هوشی یا IQ است.

امروزه با تغییر در شرایط زندگی ها معمولا افراد شب ها دیر می خوابند و صبح هم دیر بیدار می شوند اما چگونه میتوان سحرخیز شد؟

گاهی اوقات ما تنها به دلیل تنبلی از برخی اهداف مهم خود در زندگی غافل می شویم، ژاپنی ها یک روش فوق العاده برای رهایی از تنبلی دارند که بسیار تاثیرگذار است.

اگر وقت کمی برای درس خواندن تا امتحانات دارید، نگرانی و استرس نداشته باشید با این تکینک ها می توانید در کمترین زمان به نحوه صحیح درس بخوانید و موفق شوید.

شاید شما هم درباره قانون جذب چیزهایی شنیده باشید اما معنای آن را ندانید، شما میتوانید با قدرت افکارتان همه چیز را جذب کنید مثل پول، افکار مثبت و زندگی خوب.